BBQ PÁRTY KEBAB KUŘE & KACHNA 65 g

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
99 Kč    
Kód produktu 5430004-8019808198880
Značka CAMON
Kategorie PAMLSKY
 
Doplňkové krmivo pro psy - Vynikající kuřecí a kachní tyčinky.SLOŽENÍ: Sladké brambory, hrášková mouka, kuře 12%, kachna 12%, kuřecí játra 7%, glycerin, uhličitan vápenatý. Aditiva: barviva, konzervanty.

INSTRUKCE K POUŽITÍ: Není určeno pro štěňata mladší než 4 měsíce. Dávejte 1-10 kusů (každý má cca 14g) denně, v závislosti na velikosti vašeho psa, a upravte jeho denní porce jídla v závislosti na tom, kolik pamlsků mu dáte. Zatímco pes jí, mějte ho pod dohledem. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici misku s čerstvou vodou. Před použitím odstraňte deoxidizer. Po použití balení uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein: 13,8% - Hrubý tuk: 1,7% - Hrubá vláknina:
0.6% - Hrubý popel: 6,9%. Vlhkost: 16% Hmotnost: 65g . Číslo šarže a datum spotřeby je vytištěné na spodní straně sáčku.

Podobné produkty

Hmotnost 0.065 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: