BBQ PÁRTY ŽEBRO KUŘE & KACHNA 98 g

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
117 Kč    
Kód produktu 5430005-8019808198897
Značka CAMON
Kategorie PAMLSKY
 
Doplňkové krmivo pro psy - kousky s kuřecím a kachním masem.SLOŽENÍ: Sladké brambory, hrášková mouka, kuře 10%, kachna 10%, glycerin, uhličitan vápenatý, kuřecí játra 5%. Aditiva: barviva, konzervanty.

INSTRUKCE K POUŽITÍ: Není určeno pro štěňata mladší než 4 měsíce. Dávejte 1-10 kusů (každý má cca 14g) denně, v závislosti na velikosti vašeho psa, a upravte jeho denní porce jídla v závislosti na tom, kolik pamlsků mu dáte. Zatímco pes jí, mějte ho pod dohledem. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici misku s čerstvou vodou. Před použitím odstraňte deoxidizer. Po použití balení uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein: 13,1% - Hrubý tuk: 1,1% - Hrubá vláknina:
0.8% - Hrubý popel: 7,5%. Vlhkost: 16% Hmotnost: 98g . Číslo šarže a datum spotřeby je vytištěné na spodní straně sáčku.

Podobné produkty

Hmotnost 0.098 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: