FUEL BEEF BLOOD POWDER 200g

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
245 Kč    
Kód produktu 5390091-4260275022640
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Doplňkové krmivo pro psy a kočky - Hovězí krev v prášku.

Svalovina po zpracování často obsahuje velmi málo krve. Krev je však vynikajícím dodavatelem vápníku, hořčíku, mědi, manganu a zinku. Tento přírodní doplněk poskytuje vašemu psovi nebo kočce základní živiny, které podporují pozitivní stav a podporují zejména metabolismus svalů. Prášek z naší hovězí krve je sušený rozprašováním, aby se zachovaly přírodní složky. Na rozdíl od čerstvé krve se nemusí chladit, má delší trvanlivost a snadněji se míchá.

Složení: sušená hovězí krev

Analytické složky: obsah bílkovin 92%, vlhkost 8%. Doporučené dávkování na zvíře a den: 0,3 g na 1 kg tělesné hmotnosti, max. 12 g / den. Jako lék používejte 6 týdnů nebo používejte denně jako doplněk k BARFu.

Podobné produkty

Hmotnost 0.254 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: