FUEL BREWERS YEAST 250g

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
391 Kč    
Kód produktu 5390094-4260275022237
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Doplňkové krmivo pro psy a kočky - čisté pivovarské kvasnice.

Čisté pivovarské kvasnice se používají u psů a koček jako potravinový doplněk a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a plemena. Pivovarské kvasnice se doporučují zejména na podporu tvorby husté srsti a na pokrytí zvýšené potřeby vitamínů během změny srsti nebo během březosti a chovu štěňat. Pivovarské kvasnice mohou pomoci zmírnit vyrážku nebo ekzém a potlačit cukrovku. Také pomáhá s gastrointestinálními obtížemi a jsou vhodné pro posílení a ochranu svalů, orgánů, nervového a imunitního systému.

Složení: 100 % sušené pivovarské kvasnice.

Analytické složky: protein 46%, tuk 6,0%,

Dávkování: Kočky a malí psi do 5 kg užívají denně 1 g, střední psi 10-25kg denně 2 g, psi od 25 kg denně 3g.

Podobné produkty

Hmotnost 0.295 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: