FUEL DETOX ZEOLITH 250g

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
391 Kč    
Kód produktu 5390095-4260275022275
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Doplňkové krmivo pro psy a kočky - DETOX ZEOLIT.

Náš čistý přírodní zeolitový prášek dodává tělu psa cenné živiny, jako jsou křemík, vápník, hořčík, sodík a draslík. Přírodní minerál uranu ze sopečné horniny se neabsorbuje v trávicím traktu psa, ale zůstává v těle psa cca 24 hodin a pak se vylučuje stolicí. Přirozeně obsažená vláknina má pozitivní vliv na zdraví střev.

Zeolit může přispět k čištění a detoxikaci znečišťujících látek, zdravému metabolismu kostí, podporuje životní funkce těla, přispívá k ochraně buněk, k ochraně před volnými radikály a k příznivé acidobazické rovnováze.

Složení: mletý zeolitový klinoptilolit.

Analytické složky: surový popel 95%, vlhkost 5%.

Doporučené dávkování na zvíře a den: Kočky a malí psi (do 5kg) denně 1 g, střední psi (10 až 25 kg) denně 2-5 g, velká plemena (od 25 kg) na 5 kg hmotnosti denně 1 g (1 čajová lžička - asi 3 g). Ve večerních hodinách smíchejte prášek zeolitu s trochou vody. Před podáním jakýchkoli léků počkejte nejméně 1 hodinu. Tento postup opakujte při léčbě po dobu 6 až 8 týdnů, nebo podávejte denně jako prevenci a k dosažení špičkového zdraví a kondice.

Podobné produkty

Hmotnost 0.294 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: