FUEL SLIMFIT KANGAROO 200g

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
52 Kč    
Kód produktu 5390087-4260275023326
Značka MEATLOVE
Kategorie KRMIVA
 
FUEL SLIM FIT

Kompletní krmivo pro psy

Naše menu Paleo Slimfit se skládá z množství libového a hypoalergenního klokaního masa. Klokaní maso a cuketa jsou nízkokalorické a lehce stravitelné. Kokosový olej stimuluje metabolismus vašeho psa, jitrocel indický a minerály čistí organismus. Kořen juky má zklidňující účinky.

Složení: 78,3% klokaní maso a vnitřnosti, 6% cuketa, 4% mleté dýňové semínko, 3% kokosový olej, quinoa, tuřín (kořenová zelenina), pivovarské kvasnice, mořská sůl, lněný olej, prášek z vaječných skořápek, jitrocel indický, výtažek z kořene juky, minerály.

Analytické složky: Hrubý protein 10,6%, hrubý tuk 7,1%, hrubý popel 1,3%, hrubá vláknina 1,7%, vlhkost 76,3%, uhlohydráty 3%.

Výživové doplňky: Přírodní vitamin E (tokoferol) 12000 MGK

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.