FUEL VITALIZER DEER & RABBIT 200g

 
 
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
49 Kč    
Kód produktu 5390109-4260275025085
Značka MEATLOVE
Kategorie KRMIVA
 
FUEL VITALIZER

Deer & Rabbit - Jelen a králík

Maso jelenů a králíků má zvláště nízký obsah tuku a cholesterolu. Artyčok je prebiotikum bohaté na insulin, posiluje obranyschopnost těla, vytváří střevní flóru a podporuje trávení. Pomáhá také při onemocnění jater a ledvin a má vysoký obsah vlákniny.

Složení: 80% masa (30% maso z jelena, 20% jelení srdce, 15% králičí maso, 10% jelení plíce, 5% jelení játra), 3,3% artičok, 3% červená řepa, 3% dýně, kokosový olej, lněný olej, mořská sůl, konopné semínko, dýňové semínko, listy malin, mleté lískové ořechy, psyllium, šípek, pivovarské kvasnice, prášek z vaječných skořápek, extrakt kořene juky.

Analytické složky: Hrubý protein 10,4%, hrubý tuk 7,9%, hrubý popel 1,5%, vláknina 1,6%, vlhkost 75,6%, uhlohydráty 3%.

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.