NAHUBEK NYLON Č.3

 
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
77 Kč    
Kód produktu 320102-8595166724423
Značka WEBER MLÝN
Kategorie NÁHUBKY, OHLÁVKY
 
Nylonový náhubek od Tommi je bezpečný, skladný, lehký a nenáročný na údržbu. Snadno se nasazuje - určeno ke krátkodobému použití, kdy je potřeba znemožnit pejskovi otevřít tlamu (náhubek neumožní otevření tlamy a tím zamezí přirozenému ochlazování organismu pomocí otevřené tlamy a vystrčeného jazyka - pro delší cesty nebo při delším použití volte jiný náhubek, aby nedošlo k přehřátí pejska). vhodný při ošetření u veterináře, ke krátkodobému cestování v hromadných dopravních prostředcích apod. Rozměry: č.0 - 6 x 5 cm č.1 - 7 x 9 cm č.2 - 8 x 12 cm č.3 - 12 x 13,5 cm č.4 - 13 x 13 cm č.5 - 14 x 14 cm č.6 - 15 x 18 cm.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.