PAMLSKY RYBÍ TYČINKY 80 g

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
129 Kč    
Kód produktu 5430062-8019808189987
Značka CAMON
Kategorie PAMLSKY
 
Doplňkové krmivo pro psy - pamlsky z tresky bez umělých doplňků a obilovin.SLOŽENÍ: ryba (kůže tresky) 100%.

INSTRUKCE K POUŽITÍ: Product je rovnou připraven k použití. Je doporučen pro dospělé psy. Dávejte 1-8 kusů (každý má 8g) denně, v závislosti na velikosti vašeho psa, a upravte jeho denní porce jídla v závislosti na tom, kolik pamlsků mu dáte. Zatímco pes jí, mějte ho pod dohledem. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici misku s čerstvou vodou. Před použitím odstraňte deoxidizer. Po použití balení uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein: 80% - Hrubý tuk: 2.5% - Hrubá vláknina:
0.8% - Hrubý popel: 8.5%. Vlhkost: 16% Hmotnost: 80g . Číslo šarže a datum spotřeby je vytištěné na spodní straně sáčku.

Podobné produkty

Hmotnost 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: