PELECH ThermoSwitch KORFU S

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
762 Kč    
Kód produktu PELECHKORFU-4260583869012
Značka ARMOREDTech
Kategorie PELECHY
 
ThermoSwitch – unikátní patentovaný psí pelech pro každé počasí!

Jedna postel je fajn, ale dvě v jednom jsou určitě lepší!V pelíšku pro psy Thermo Switch bude váš pes schopen pohodlně se „vznášet“ po celý rok.

Nadměrné teplo, ale především zvyšující se chlad od země a nepohodlné ležení na některém povrchu může vést k onemocnění muskuloskeletálního systému a předčasnému stárnutí u mnoha psů a nezáleží přitom, jestli je pes velký nebo malý.

KORFU- Komfortní ležení na jakémkoli místě

Komfort s HighTech izolačními materiály, které byly původně vyvinuty a vyrobeny pro vesmírné cestování. Pes nemůže mít lepší místo k ležení než tohle!

Pelíšek KORFU je naplněn plyšově měkkým materiálem a nabízí prvotřídní odpočinek a relaxaci. Také vyplněné boční stěny vás lákají se pohodlně opřít a relaxovat. Díky unikátní patentované prodyšné termo-reflektivní technologii, je tento pelech schopen čelit jakékoli výzvě. Na něm je každý pes schopen odpočívat při optimální teplotě. Jednoduchým otočením se tento pelech stane ideálním společníkem na celý rok, kterého si vy i váš mazlíček zamilujete. Dvouvrstvé dno s vnitřním HighTech termoreflexním materiálem a chladící stěnou, která je vyrobena z materiálu s oky zajišťuje, že je tam tak nízké teplo, jak je jen možné. Teplo je uložené uvnitř povrchu, na kterém se leží a je to perfektní pro teplejší měsíce roku. Tato redukce tepla zajišťuje příjemný, komfortní a klidný spánek.

V zimě nabízí pelíšek KORFU extra ochranu před chladem od spodu, toho je dosaženo všitými vrstvami, které mají izolační vlastnosti. Díky rozdílným stranám dokáže udržet teplo stejně optimálně, jako dokáže vašeho mazlíčka ochránit před zvyšujícím se chladem, díky izolačnímu dnu a bokům. Tato mimořádná funkce je zdůrazněna reverzibilním vzhledem a krásným vyšívaným, ale diskrétním značením.

To ale není všechno, díky vnitřnímu zipu může být potah jednoduše bez potíží sundán a může se vyprat na 30°

KORFU – To pravé pro každé počasí!

Vlastnosti:

- Izolační podlážka na ležení ThermoSwitch

- Podlážka a stěny naplněné měkkým plyšovým materiálem

- Vodu a špínu odpuzující „ripstop“ potah (odolný proti roztržení)

- Chladivá stěna vyrobená z izolačního materiálu s oky

- Odnímatelný potah, pratelný na 30° C

- Prodyšný

Velikosti:

S - 50 x 40 x 12 cm

M - 70 x 50 x 13 cm

L - 90 x 60 x 14 cm

XL - 120 x 75 x 15 cm

Podobné produkty

Hmotnost 2.24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: