PELECH ThermoSwitch KORFU S

 
 • 1 z 2
 

Co kdyby existoval pelíšek, který je nejen pohodlný, ale ještě k tomu dokáže psa v létě ochladit a v zimě zahřát? To dokáže termo pelíšek ThermoSwitch, který na rozdíl od chladicí podložky využijete po celý rok.

 • 2 funkční strany: hřejivá a chladivá. Stačí obrátit dle potřeby.
 • Výplň z měkkého plyšového materiálu
 • Odnímatelný potah pratelný na 30 °C
 • Velikost 50 x 40 x 12 cm, jiné velikosti pelíšků Korfu zde.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
830 Kč    
Kód produktu PELECHKORFU-4260583869012
Značka ARMOREDTech
Kategorie PELECHY
 

V létě chladí, v zimě hřeje. Díky termo pelíšku ThermoSwitch dopřejete psovi ideální tepelný komfort

Jedna postel je fajn, ale dvě v jednom jsou zcela jistě lepší, co říkáte? ThermoSwitch je unikátní patentovaný psí pelech pro každé počasí: V létě chladí, na rozdíl od chladicí podložky jej ale využijete po celý rok - v zimě totiž naopak skvěle izoluje a zvyšuje tepelný komfort. 

Vlastnosti:

 • Izolační podlážka a boční stěny
 • 2 funkční strany: chladivá a hřejivá
 • Vnitřek z měkkého plyšového materiálu
 • Vodu a špínu odpuzující „ripstop“ obal na chladící straně (odolný proti roztržení)
 • Odnímatelný potah pratelný na 30° C
 • Vysoce prodyšný

 

Velikosti:

 • S - 50 x 40 x 12 cm
 • Další velikosti: M - 70 x 50 x 13 cm, L - 90 x 60 x 14 cm, XL - 120 x 75 x 15 cm
 • Přehled všech dostupných velikostí termo pelíšků Korfu najdete zde.

Optimální tepelný komfort po celý rok - multifunkční altenrativa chladicí podložky

Nadměrné teplo, ale především zvyšující se chlad od země a nepohodlné ležení na některém povrchu může vést k onemocnění muskuloskeletálního systému a předčasnému stárnutí. Kvalitní pelíšek tak musí řešit i tepelný komfort psa tak, aby mu v zimě nebylo chladno a v létě se nepřehříval.

Díky patentované termoreflexní technologii dokáže pelech čelit každé tepelné výzvě. Každá strana nabízí jinou funkci: V zimě bude váš pes ležet na straně, která je charakteristická extra ochranou proti chladu od podlahy v podobě izolované podlážky a bočních stěn a všitými vrstvami s izolačními vlastnostmi.

Jednoduchým otočením dostanete stranu s chladicím efektem, který zajišťuje HighTech termoreflexní materiál uvnitř pelíšku a materiál s oky zvenku. Tato technologie zajišťuje dostatečný, ale optimální tepelný komfort, kdy nehrozí přehřátí psa. Na rozdíl od ležení na studené podlaze je pohybový aparát psa dokonale chráněn před prochladnutím. 

Snadná údržba: Potah je snímatelný a pratelný

Díky vnitřnímu zipu potah snadno a rychle sundáte. Můžete ho vyprat na 30 °C. Věříme však, že v létě to nebude téměř nutné: Letní strana pelíšku je totiž opatřena "ripstop" technologií, která odpuzuje vodu a špínu.

Podobné produkty

Hmotnost 0.85 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: