PELECH ThermoSwitch SANTORINI hnědá vel. S

 
 • 1 z 2
 

Zajistěte, že váš pejsek bude v pohodlí v zimě i v létě díky ortopedickému termo pelíšku ThermoSwitch. 

 • 2 funkční strany: hřejivá a chladivá. Stačí obrátit dle potřeby.
 • Výplň z paměťové pěny
 • Odnímatelný potah pratelný na 30 °C
 • Velikost 45 x 38 x 20 cm, jiné velikosti a modely termo pelíšků zde.
Dostupnost Skladem (2 ks)
1 170 Kč    
Kód produktu PELECHSANTORINIHNEDA-4260583869654
Značka ARMOREDTech
Kategorie PELECHY
 

V létě chladí, v zimě hřeje. Díky Termo pelíšku thermoswitch dopřejete psovi ideální tepelný komfort

Jedna postel je fajn, ale dvě v jednom jsou zcela jistě lepší, co říkáte? ThermoSwitch je unikátní patentovaný psí pelech pro každé počasí: V létě chladí, na rozdíl od chladicí podložky jej ale využijete po celý rok - v zimě totiž naopak skvěle izoluje a zvyšuje tepelný komfort. 

Vlastnosti:

 • Izolační podlážka a boční stěny
 • 2 funkční strany: chladivá a hřejivá
 • Povrch naplněný paměťovou pěnou jemnou ke kloubům
 • Vodu a špínu odpuzující „ripstop“ obal na chladící straně (odolný proti roztržení)
 • Odnímatelný potah pratelný na 30° C

 

Velikosti:

 • S - 45 x 38 x 20 cm
 • M - 60 x 50 x 20 cm, L - 90 x 70 x 24 cm - přehled všech dostupných velikostí a modelů termo pelíšků zde.

Optimální tepelný komfort po celý rok - multifunkční alternativa chladicí podložky

Díky patentované termoreflexní technologii dokáže pelech čelit každé tepelné výzvě. Každá strana nabízí jinou funkci: V zimě bude váš pes ležet na straně s jemnými chloupky, která je charakteristická extra ochranou proti chladu od podlahy v podobě izolované podlážky a bočních stěn a všitými vrstvami s izolačními vlastnostmi.

Jednoduchým otočením dostanete stranu s chladicím efektem, který zajišťuje HighTech termoreflexní materiál uvnitř pelíšku a materiál s oky zvenku. Tato technologie zajišťuje dostatečný, ale optimální tepelný komfort, kdy nehrozí přehřátí psa. Na rozdíl od ležení na studené podlaze je pohybový aparát psa dokonale chráněn před prochladnutím. 

Ortopedický pelíšek s paměťovou pěnou chrání pohybový aparát psa

Pelíšek je ortopedický z materiálů špičkové kvality, které byly původně vyvinuty a navrženy pro vesmírné cestování. Pes nemůže mít lepší místo k ležení než tohle. Základ pelechu Santorini je naplněný paměťovou pěnou a nabízí vašemu psovi skvělý odpočinek a relaxaci.

Vysoké a pohodlné čalouněné boční stěny jsou vyvinuty tak, aby se o ně dalo opírat, spát a stejně tak dobře a jednoduše nerušeně pozorovat okolí. Materiál se přizpůsobí individuálním tvarům psa a když se pes zvedne, pelíšek se vrátí zpět do původního stavu.

Snadná údržba: Potah je snímatelný a pratelný

Díky vnitřnímu zipu potah snadno a rychle sundáte. Můžete ho vyprat na 30 °C. Věříme však, že v létě to nebude téměř nutné: Letní strana pelíšku je totiž opatřena "ripstop" technologií, která odpuzuje vodu a špínu.


Podobné produkty

Hmotnost 1.65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: