VITAMINBOMBE 300g CARROTS, POTATOES & BROCCOLI

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
135 Kč    
Kód produktu 5390097-4260275024088
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Vitamínová bomba - mrkev, brambory, brokolice - značky Meatlove zajistí vašemu mazlíčkovi zdravý život v perfektní kondici.

Vitamínové bomby jsou zdravé doplňky stravy a dají se podávat ke všem krmivům. Jsou vytvořené podle filosofie BARF (Biologicky vhodná syrová potravina). Ideálně vyvážená hladina vitamínů je důležitá pro všechny mazlíčky a co víc, tato bomba není jen vitamínová, ale také chuťová! Zlepší chutnost a stravitelnost vašeho běžného krmiva, atak vám vykouzlí při pohledu na vašeho spokojeného mazlíčka úsměv na tváři.

Složení: 45% mrkev (karotenoidy, vláknina, vitamin C), 35% brambory (bílkoviny a vláknina), 20% brokolice (vitamíny K, C, E, B6, kyselina pantotenová, vápník, zinek a mangan).

Analytické složky: protein 1,0%, tuk 0,4%, popel 0,8%, vláknina 0,7%, vlhkost 91,9%.

Součástí zdravé a vyvážené stravy jsou kromě čerstvého masa i uhlohydráty, vláknina a vitamíny. Značka MeatLove vám tímto produktem nabízí vitamínovou bombu z čerstvě vařené zeleniny. Bez konzervačních látek, vyrobenou ze 100 % surovin lidské potravinové normy. Díky vysoce modernímu šetrnému procesu vaření se uchovávají důležité vitamíny a živiny. Organismus vašeho psa je tak skvěle absorbuje a lépe jich využívá. Každá vitamínová bomba je zcela bez obilovin a lepku a je ideální i pro alergické psy.

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: