VITAMINBOMBE 300g POTATOES, ZUCCHINI, PARSNIPS & WILD BERRIES

 
 
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
135 Kč    
Kód produktu 5390099-4260275023036
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Vitamínová bomba - brambory, cuketa, pastinák - značky Meatlove zajistí vašemu mazlíčkovi zdravý život v perfektní kondici.

Vitamínové bomby jsou zdravé doplňky stravy a dají se podávat ke všem krmivům. Jsou vytvořené podle filosofie BARF (Biologicky vhodná syrová potravina). Ideálně vyvážená hladina vitamínů je důležitá pro všechny mazlíčky a co víc, tato bomba není jen vitamínová, ale také chuťová! Zlepší chutnost a stravitelnost vašeho běžného krmiva, atak vám vykouzlí při pohledu na vašeho spokojeného mazlíčka úsměv na tváři.

Složení: 34% brambory (bílkoviny a vláknina), 30% pastinák (draslík, kyselina listová, vitamin C), 30% cuketa (vitamin C, kyselina listová), 4% bobulové lesní ovoce (vitamín C, železo), 2% vaječné skořápky v prášku (vápník).

Analytické složky: protein 1,1%, tuk 0,3%, popel 0,9%, vláknina 0,6%, vlhkost 92,1%.

Součástí zdravé a vyvážené stravy jsou kromě čerstvého masa i uhlohydráty, vláknina a vitamíny. Značka MeatLove vám tímto produktem nabízí vitamínovou bombu z čerstvě vařené zeleniny. Bez konzervačních látek, vyrobenou ze 100 % surovin lidské potravinové normy. Díky vysoce modernímu šetrnému procesu vaření se uchovávají důležité vitamíny a živiny. Organismus vašeho psa je tak skvěle absorbuje a lépe jich využívá. Každá vitamínová bomba je zcela bez obilovin a lepku a je ideální i pro alergické psy.

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: