VYCVIKOVA OHLAVKA K NOZE M

 
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
97 Kč    
Kód produktu 341308-6930095849359
Značka WEBER MLÝN
Kategorie NÁHUBKY, OHLÁVKY
 
Nylonová ohlávka pro psy - pomocník pro výcvik. Lehkým tlakem působí na čenich psa a brání zvířeti táhnout z vodítko. - ohlávka nesmí být příliš těsná a nesmí zvíře škrtit - psovi musí umožňovat volný pohyb hlavou a čelistmi Nylonový pásek s pryžovým podložením nasaďte psovi na čenich, oko na upevnění vodítka směřujte dolů. Nastavte odpovídající velikost, zapněte plastovým clipem za ušima a připněte vodítko. Dostupné ve třech velikostech: S - obvod čenichu 17/22 cm, délka čenichu 10 cm, obvod krku 30/37 cm M - obvod čenichu 19/28 cm, délka čenichu 12 cm, obvod krku 38/45 cm L - obvod čenichu 27/34 cm, délka čenichu 15 cm, obvod krku 40/50 cm

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.