ABSORPČNÍ PODLOŽKA 10 ks/bal 60x60cm

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
199 Kč    
Kód produktu 5431313-8019808143200
Značka CAMON
Kategorie HYGIENA
 
Superabsorbční podložky o velikosti 60x60cm. 10 ks v balení.

Praktické jednorázové podložky, které jsou užitečné za všech okolností, uvnitř i venku. Sanitární, pohodlné a savé. S indikátorem vlhkosti.

Ideální pro odchov štěňat. Může být také použito s nemocnými domácími zvířaty, inkontinentními psy nebo dalšími domácími mazlíčky. Tyto podložky jsou také skvělé k použití jako alternativní plocha při cestování, v hotelu, na lodi, v psích boudách. Špičkový vícevrstvý systém s prošívaným gelovým jádrem zadržuje vlhkost a reguluje pachy. Rychleschnoucí vrchní vrstva zachycuje vlhkost a spodní plastová vložka chrání podlahu a koberce. Na podložku můžete nanést výcvykové kapky (najdete pod kódem 5431042), aby byl váš mazlíček povzbuzen k používání.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: