Ouško na proužky pro malé psí koloušky 100g

 
VYROBENO V ČR BIO OBAL 100 % PŘÍRODA DOMÁCÍ VÝROBA
  • 1 z 2
 

Vepřové uši psi zbožňují a žužlají je klidně hodinu. Jenže co malí pejsci, na které je ucho příliš velké? Aby si i oni užili zábavu a zdravé mlsání v jednom, vepřové uši jsme pro ně rozdělili na menší proužky. Dopřejte i vy svému pejskovi 100 % přírodní mlsání s řadou benefitů:

  • Podpora správného vývoje pohybového aparátu: Uši obsahují obrovské množství proteinu a kolagenu.
  • Prevence vzniku zubního kamene: Pomalým žužláním si psi čistí zuby a dásně, posilují chrup.
  • Zábava na dlouhou dobu: Když se pes nenudí, nic doma neničí.
  • Úleva pro štěňata při výměně zubů
Dostupnost Skladem (>5 ks)
139 Kč    
Kód produktu 34839
Kategorie SUŠENÉ PAMLSKY
 

Doporučené dávkování: Vepřové uši obsahují kromě velkého množství prospěšných proteinů a kolagenu také hodně tuku. Proto za Online psí školu doporučujeme nižší konzumaci, než se standardně uvádí, a to maximálně 3 uši týdně. Je však nutné přihlédnout i k velikosti psa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: