Náhradní filtr k fontáně 3 ks

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (5 ks)
326 Kč    
Kód produktu 5430684
Značka CAMON
Kategorie PSI
 

3 vrstvý filtrační systém

Udržuje vodu čerstvou a čistou

Zachycuje nečistoty

Prodlužuje životnost fontány

INSTRUKCE: 1. před použitím důkladně opláchněte filtr 2. Sundejte kryt pouzdra fontány 3. vložte filtr do drážek krytu fontány tak, aby bílá strana směřovala k přední nádrži na vodu. 4. zasuňte filtr dolů, dokud nezapadne do spodní části. 5. Vyměňte kryt pouzdra fontány. Filtry by se měly měnit přibližně každé dva až čtyři týdny v závislosti na velikosti a počtu domácích mazlíčků, kteří fontánu používají.

Materiál: netkaná textilie / uhlí z kokosové skořápky.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Před použitím důkladně opláchněte filtr pod studenou vodou.

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: