HRAČKA VÁNOČNÍ HRNEK PLNÝ MYŠÍ

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
312 Kč    
Kód produktu 5431477-8019808229393
Značka CAMON
Kategorie KOČKY
 
Hračka pro kočky. Hrnek plný… zábavy: tato hračka nabízí mnoho alternativ pro zábavu vaší kočky! Šustivá látka v typických svátečních barvách, 4 měkké myši obsažené v hrnku a kočičí šunka: vše je navrženo tak, aby stimulovalo zdravý pohyb vaší kočky. A jakmile skončíte s hraním, můžete myši vrátit zpět do šálku, připravené na nová dobrodružství!

Upozornění: Nikdy nenechávejte svého mazlíčka bez dozoru, když si hrajete s jakoukoli hračkou. Nenechávejte svého mazlíčka hrát si s poškozenými nebo rozbitými hračkami. Pokud je hračka poškozená nebo chybí-li nějaký díl, ihned ji vyměňte. V případě požití okamžitě volejte veterináře. Tyto hračky nejsou určeny pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: