MÍČEK PRO HLODAVCE 12 cm

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
143 Kč    
Kód produktu 5431182-8019808071442
Značka CAMON
Kategorie HRAČKY
 
Míček pro hlodavce

podporuje hraní a zábavu

Tyto plastové míčky byly vyvinuty, aby vašemu hlodavci nabídli příležitost k pohybu mimo to, jak jsou zvyklí. Tyto míčky jsou také skvělým místem, kam můžete vaše malé kamarády dát, zatímco čistíte jejich domeček. Upozornění: Nikdy nenechávejte vašeho mazlíčka bez dohledu, když si hraje s jakoukoli hračkou. Nedovolte mazlíčkovi, aby si hrál s poničenou nebo rozbitou hračkou. Poškozenou hračku okamžitě nahraďte. Mějte zvíře pod kontrolou, když si hraje uvnitř míčku. Nikdy nenechávejte děti bez dohledu, aby si hráli s mazlíčkem a touto hračkou. Materiál: PP.

1. Sestavení: spojte dvě polokoule a zahákněte odpovídající drážky.

2. Sestavte dvířka, otočte je proti směru hodinových ručiček a zaklapněte do koule. Ujistěte se, že jsou dvířka bezpečně zavřená, pokud používáte míček mimo klec vašeho hlodavce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: