ADVANTAGE 1X0,4ML PRO KOCKY DO 4KG

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
323 Kč    
Kód produktu 453179-4007221044574
Značka WEBER MLÝN
Kategorie ANTIPARAZITIKA
 
Advantage 40 pro kočky do 4kg - prevence a léčba napadnutí koček blechami. Jedno ošetření chrání před dalším napadnutím blechami 3-4 týdny. Lék se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD).Balení obsahuje 4 pipety (4x 0,4ml).Proč používat Advantage?

Zabíjí blechy na zvířeti i v jeho okolí

Stačí aplikovat jednou za měsíc

Aplikace je snadná a rychlá

Vhodný u koťat od ukončeného 8 týdne

Vhodný u březích i kojících koček

Léčba napadení králíků blechou kočičí

Vhodný pro králíky od 11. týdne či od váhy > 1,2 kg

U králíků jedno ošetření zabrání dalšímu napadení blechami po dobu 1 týdneZpůsob podání:

K nakapání na kůži (spot-on).

Z pipety sejmeme uzávěr, který je zajištěn před zneužitím dětmi, přitlačíme jej na opačnou stranu, pootočíme, sundáme. Dvěma prsty rozhrneme srst mezi lopatkami, případně na bedrech tak, aby byla viditelná kůže. Potom naneseme přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Jednorázová aplikace má účinnost 3?4 týdny u koček a do 1 týdne u králíků.Účinná látka:

Imidacloprid

Nepoužívat u koťat do 8 týdnů věku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: