BIG ROUND ALUMINIUM šedá

 
Dostupnost Skladem (4 ks)
294 Kč    
Kód produktu ROUNDALUMINIUMBIG-2075423026287
Značka MY FAMILY
Kategorie GRAVÍROVANÉ ZNÁMKY
 
Kvalitní italské gravírované známky v mnoha variantách materiálu, barev a provedení. Známku gravírujeme z jedné nebo z obou stran podle druhu známky a vaší volby. Některé známky je možné gravírovat pouze z jedné (zadní) strany. Gravírování je již v ceně známky bez ohledu na počet znaků.

Pro objednání gravírování nám v poznámce před dokončením objednávky napište, jaké písmo chcete použít (Goudy, Helvetica, Script, Arial) a co chcete na známku vyrýt, maximum je 10 znaků na řádek. Uveďte maximálně 3 řádky na jednu stranu a maximálně 3 řádky na druhou stranu (oboustranné rytí je možné pouze u známek bez obrázků a vzorů).

Náhled známky vám zašleme před jejím vyrobením do emailu ke schválení či případné korektuře gravírování.

Známku je nutné zaplatit předem.

Reklamace vámi schválené známky není po procesu gravírování možná.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: