FUEL CALCIUM CARBONATE 400g

 
 
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
355 Kč    
Kód produktu 5390096-4260275022244
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Doplňkové krmivo pro psy a kočky - CALCIUM (uhličitan vápenatý).

Uhličitan vápenatý je důležitým dodavatelem minerálního vápníku. Vápník je nejobjemnější minerální látka v těle. Vápenaté soli tvoří kostru a zajišťují její pevnost. Jsou hlavní složkou chrupavek a zubů. Náš uhličitan vápenatý obsahuje jemně mletý vápenec, který má vysokou biologickou dostupnost a proto ho může organismus psa nebo kočky snadno absorbovat a využít.

Vhodný jako přírodní doplněk výživy pro psy a kočky.

Složení: 100 % uhličitan vápenatý.

Analytické složky: vápník z přírodního vápence 36%, popel nerozpustný v kyselině chlorovodíkové 9%.

Doporučené dávkování na zvíře a den: Kočky a malí psi do 5 kg užívají denně 3 g, střední psi 10-25 kg denně 6 g, velká plemena nad 25 kg denně 9 g. Vhodný pro březí nebo kojící feny. Od 30 dní březosti doporučujeme dávku zdvojnásobit.

Podobné produkty

Hmotnost 0.44 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.