FUEL EGGSHELL POWDER 250g

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
391 Kč    
Kód produktu 5390093-4260275022251
Značka MEATLOVE
Kategorie ZDRAVÍ
 
Doplňkové krmivo pro psy a kočky - Vaječné skořápky v prášku.

Náš přírodní prášek z vaječných skořápek obsahuje 100 % mletého prášku ze skořápek a je bez dalších přísad. Vaječné skořápky jsou nejen důležitým zdrojem vápníku pro tvorbu kostí a zdravé zuby, ale poskytují i přírodní minerály, jako je hořčík, draslík, sodík, železo, měď a zinek. Díky přirozenosti tohoto produktu má prášek z vaječných skořápek vysokou biologickou dostupnost. Ideální pro psy, kteří jsou alergičtí nebo citliví na masokostní moučku. Vaječná skořápka je zvláště vhodná jako přírodní doplněk výživy při krmení syrovým masem.

Složení: 100 % mleté vaječné skořápky.

Analytické složky: surový popel 96,0%, fosfor 0,1%, vápník 37,0%.

Doporučené dávkování na zvíře a den: Pes 0,2 g na 1 kg tělesné hmotnosti / max. 16 g denně. Kočka 0,3 g na 1 kg tělesné hmotnosti / max. 2 g denně.

Podobné produkty

Hmotnost 0.29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: