ISOKOR ANTI URINE 500 ml

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
249 Kč    
Kód produktu 5470001-8588006889321
Značka ISOKOR
Kategorie OSTATNÍ
 
Ekologický čistící prostředek. Účinně odstraňuje skrvny, pach moči a výkalů domácích zvířat. Vhodný na mytí a tepování koberců, čalounění, omyvatelných podestýlek a klícek pro zvířata. Má antibakteriální vlastnosti podložené testováním a certifikát PZH. Je bezpečný pro člověka i zvířata, 100% přírodní a biologicky odbouratelný. Neobsahuje syntetické či petrochemické látky, nebo tzv. látky s nízkým zpracováním. Po použití zanechává příjemnou vůni, která neomezuje domácí mazlíčky.

Návod na použití: Před použitím protřepat. Znečištěné místo postříkejte rovnoměrně přípravkem a vyčkejte 3-5 minut (tak, aby nezaschnul), pak důkladně očistěte hadříkem nebo houbou. Povrch můžete opláchnout čistou vodou a v případě potřeby postup opakovat. Po vyschnutí povrchu dojde k neutralizaci a k odstranění nepříjemných pachů. Produkt může vlivem teploty měnit barvu a konzistenci, což nemá vliv na jeho vlastnosti.

Bezpečnostní opatření: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima, v případě kontaktu s očima vyvolává mírné podráždění, podobně jako mýdlo. V případě zasažení očí, otevřené oči vypláchněte čistou vodou. Výrobek je určený na přímé použití.

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Skladujte v uzavřeném původním obalu při teplotě 5 - 35 °C. Chraňte před mrazem. Produkt může vlivem teploty měnit barvu a konzistenci, což nemá vliv na jeho vlastnosti.

Orientační spotřeba: 100 ml na metr čtverečníPROTOKOL O ZKOUŠCE č. 34/2020/SVU

Kvantitativní zkouška s použitím suspenze ke stanovení virucidního účinku dezinfekčních přípravků

Metoda zkoušení a požadavky (fáze 2/ stupeň 1) dle ČSN EN 14476+A2: 2020

Identifikace dezinfekčního přípravku – vzorku:

Název produktu: ISOKOR Cleaner 01

Výrobce: MS Trading, s.r.o.

Podmínky skladování: 5 – 35 °C

Roztok pro ředění produktu doporučený k použití výrobcem: demineralizovaná voda

Vzhled produktu: čirá, nažloutlá kapalina

Aktivní látka (-y) a její (jejich) koncentrace: směs rostlinných esencí a extraktů

Určení produktu: dezinfekce povrchů

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: