OBOJEK SMART ID MAX MOLLY L

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
656 Kč    
Kód produktu IDSUMMERTIME-4897039637866
Značka MAX&MOLLY
Kategorie OBOJKY, VODÍTKA, POSTROJE
 
Obojky od Max & Molly jsou nejen stylové, ale hlavně bezpečné a pohodlné. Nošením obojku bude váš pejsek cool a díky Smart ID bude mít svůj vlastní “občanský průkaz”.

Všechny naše obojky od Max & Molly jsou vybaveny Smart ID přívěskem bez dalšího poplatku. Už se vám někdy stalo, že jste ztratili svého miláčka byť jen na 5 minut? Myslíme si že každý obojek by měl mít Smart ID přívěsek, který je zaregistrován online a kdokoliv se může dostat ke všem potřebným informacím, aby ztraceného pejska přinesl bezpečně zpět k majiteli. Zapojte se do našeho jedinečného Programu ochrany pro ztracené psy.

Jednoduše si aktivujte svůj Smart ID přívěsek online ZDE

Od roku 2010 prezentujeme nové inovativní návrhy, které kladou důraz na to, jakou radost nám do života přinášejí naši čtyřnohý miláčci.

S maximálním komfortem díky měkkým materiálům a nejvyšším bezpečnostním standardům. Hypoalergenní, rychleschnoucí, měkký a pohodlný neopren. Vnitřní polstrování pro maximální komfort. Precizní urbanistické návrhy a ultra silný polyester.

Materiál: polyester, neoprén.

Pokyny na údržbu: šetrný program v pračce. Nepoužívejte sušičku prádla.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: