OBOJEK SMART ID MAX MOLLY M

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
589 Kč    
Kód produktu IDMONSTERS-4894512021082
Značka MAX&MOLLY
Kategorie OBOJKY, VODÍTKA, POSTROJE
 
Obojky od Max & Molly jsou nejen stylové, ale hlavně bezpečné a pohodlné. Nošením obojku bude váš pejsek cool a díky Smart ID bude mít svůj vlastní “občanský průkaz”.

Všechny naše obojky od Max & Molly jsou vybaveny Smart ID přívěskem bez dalšího poplatku. Už se vám někdy stalo, že jste ztratili svého miláčka byť jen na 5 minut? Myslíme si že každý obojek by měl mít Smart ID přívěsek, který je zaregistrován online a kdokoliv se může dostat ke všem potřebným informacím, aby ztraceného pejska přinesl bezpečně zpět k majiteli. Zapojte se do našeho jedinečného Programu ochrany pro ztracené psy.

Jednoduše si aktivujte svůj Smart ID přívěsek online na https://id.max-molly.com/login

Od roku 2010 prezentujeme nové inovativní návrhy, které kladou důraz na to, jakou radost nám do života přinášejí naši čtyřnohý miláčci.

S maximálním komfortem díky měkkým materiálům a nejvyšším bezpečnostním standardům. Hypoalergenní, rychleschnoucí, měkký a pohodlný neopren. Vnitřní polstrování pro maximální komfort. Precizní urbanistické návrhy a ultra silný polyester.

Materiál: polyester, neoprén.

Pokyny na údržbu: šetrný program v pračce. Nepoužívejte sušičku prádla.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: