BATOH PET CARRIER 25x16x35 cm 4 kg ČERNÝ

 
 
Dostupnost Skladem (4 ks)
1 884 Kč    
Kód produktu 5431158-8019808211985
Značka CAMON
Kategorie PELECHY
 
Malá taška na domácí mazlíčky

pro psy do 4 kg

Taška na domácího mazlíčka Camon je navržená tak, aby uspokojila 2 důležité zákazníky: Vás a vašeho čtyřnohého kamaráda. Budete ji mít rádi, protože je krásná, užitečná a jednoduchá k použití. Jednoduše se čistí, aby byla stále tak krásná, jako první den. Váš mazlíček ji bude milovat , protože její prostorné kapsy pojmou mnoho věcí, od vodítka přes mističku, čistící ubrousky i svačinku, zkrátka vše, co s sebou potřebují v jejich běžném životě a při jejich oblíbených venkovních aktivitách. UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte vaše mazlíčky v tašce bez dozoru. Domácí mazlíčkové by v tačce měli být vždy zajištění vnitřním bezpečnostním pásem pro prevenci vyskočení z tašky. Materiál: Polyester.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: