BONBONIÉRA PRO PSY - Plněné Dortíčky 500 g

 
NAŠI PSI DOPORUČUJÍ 100 % PŘÍRODA
 • 1 z 4
 
 • Bonboniera pro psy obsahuje 16 ks velkých plněných "Dortíčků" - koulí o průměru 35 mm, naplněných gelovou proteinovou směsí.
 • Základem koulí jsou: Hovězí roastbeef a Lososový steak, které zaručují úspěch u vašeho pejska!
 • Jako bonus získáte navíc: 30 ks výcvikových pamlsků 12 mm a 16 mm v různých druzích.
 • Gelová náplň je směsí tuku, jater a mořských produktůpsi to zbožňují.
 • Barevné koule v bonbonieře jsou povrchově obaleny surovinami, které jsou pro psy velmi výživné! (Multivitamín Premium, řasa Spirulina, Arktický krill, sušená vejce)
Dostupnost Skladem (>5 ks)
459 Kč    
Kód produktu 37540
Kategorie KRMIVA
 
 • Směs obsahuje přes 80 % živočišných produktů, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže opravdu hodně masa a velmi málo škrobu, jak by to u pamlsků mělo být. Pamlsky mají výraznou masitou vůni.
 • Průměr kuliček je sice 35 mm, ale tuto velikost rozkoušou i střední a malá plemena psů díky její měkké, gumovité konzistenci. Případně je možné kouli nalámat i na menší kousky. Gelové jádro není tekuté a nevyteče.
 • Plněné Dortíčky neobsahují drůbeží bílkovinu, nejde však o plně Hypoalergenní produkt, může obsahovat stopy lepku. Výrobek nepřibarvujeme, nearomatizujeme ani nepoužíváme posilovače chuti! Má proto přirozenou barvu a vůni jen po použitých surovinách.

 

Hmotnost balení: 500 g.  Jedna plněná koule 35 mm má hmotnost cca 28 - 30 g.

 • Použití:  Výrobky obsažené v Bonbonieře pro psy jsou určené především pro zdravé psy všech kategorií i věku ( u štěňat doporučuji cca od 5-6 měsíců ), bez specifických alergií na živočišné bílkoviny a se zdravým zažíváním. Používejte jej pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejde o klasické krmivo, ale o chuťově atraktivní doplněk. Jednorázově doporučuji podávat jednu 35 mm kouli na cca 10 kg hmotnosti psa. Max. však 3 - 4 ks v jedné dávce u velkých psů. U miniplemen rozdělte kouli na menší kousky a podávejte jen přiměřené množství k jeho váze. Pes musí mít stálý přístup k vodě!
 • Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jde o přírodní suroviny, které ani při větším jednorázovém příjmu organizmus zdravého psa nijak nepoškodí, může se ale projevit průjmem. 
 • Skladování a spotřeba:  Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 2 měsíců od data nákupu, při uchovávání do max. 18 °C. Při teplotě do 5 °C ( lednice ) spotřebujte max. do 4 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat i více jak 12 měsíců od nákupu. V obytných prostorách mějte kuličky vždy dobře uzavřené, mají výraznou vůni.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: