FORESTO 70 OBOJEK PRO PSY

 
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 499 Kč    
Kód produktu 402273-4007221037880
Značka WEBER MLÝN
Kategorie ANTIPARAZITIKA
 
Chraňte Vašeho psa před parazity po celou teplou sezónu. Foresto obojek pro psy působí po celých 8 měsíců. Chrání Vašeho psa tím, že hubí blechy a klíšťata, ale rovněž klíšťata odpuzuje dříve, než se přisají. Obojek tak předchází onemocněním, která tito parazité mohou přenášet. Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek. Obojek je voděodolný, takže se nemusíte obávat znehodnocení, když Váš pes dostane během procházky chuť na přírodní koupel. Určeno pro psy od 8 kg.Hlavní vlastnosti:

odpuzuje a hubí klíšťata pouhým dotykem – klíště se nemusí přisát a přesto zahyne

působí jako prevence i jako léčba zablešení po dobu až 8 měsíců

hubí i vývojová stádia blech v okolí zvířete

léčba napadení všenkami u psů

voděodolný, bez zápachuPoužití: Při nákupu obojku se řiďte váhou psa, nikoli obvodem krku. To znamená, že pokud má pes například 8,5 kg, je nutné koupit větší velikost a obojek zkrátit. Obojek je určen ke stálému nošení. Při správném nasazení lze pod obojek vsunout 2 prsty. Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Délku obojku 70 cm je možné zkrátit podle potřeby.

Složení: Účinná látka: Imidaclopridum, Flumethrinum.VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: