PELECH ThermoSwitch ANDROS - Velikost - M

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
1 555 Kč    
Kód produktu PELECHANDROS-4260583869418
Značka ARMOREDTech
Kategorie PELECHY
 
ThermoSwitch – unikátní patentovaný psí pelech pro každé počasí!

Jedna postel je fajn, ale dvě v jednom budou zcela jistě lepší!V pelíšku TermoSwitch bude váš pes schopen pohodlně se „vznášet“ po celý rok.

Nadměrné teplo, ale především zvyšující se chlad od země a nepohodlné ležení na některém povrchu může vest k onemocnění muskuloskeletálního systému a předčasnému stárnutí u mnoha psů a nezáleží přitom, zda je pes velký nebo malý.

ANDROS – Super měkký

Ortopedicky pohodlný z materiálů špičkové kvality, které byly původně vyvinuty a navrženy pro vesmírné cestování. Pes nemůže mít lepší místo k ležení než tohle!

Měkký a ještě měkčí – ANDROS! Základ pelíšku ANDROS je naplněný paměťovou pěnou a nabízí tak vašemu mazlíčkovi klidný odpočinek a relaxaci. Vysoké a pohodlné čalouněné boční stěny jsou vyvinuty tak, aby se o ně dalo opírat, spát a stejně tak dobře a jednoduše nerušeně pozorovat okolí. Je toho dosaženo náplní s materiálem špičkové kvality, která se přizpůsobí individuální kontuře a tvaru těla vašeho psa a když se pes zvedne, začnou se boční stěny vracet zpět do normálu.

A díky unikátní patentované prodyšné termoreflexní technologii, dokáže tento pelíšek čelit jakékoli výzvě. Každý pejsek tady může odpočívat při optimální teplotě na svém vlastním novém oblíbeném místečku.

Jednoduchým otočením se tento pelech stane ideálním společníkem na celý rok, kterého si vy i váš mazlíček zamilujete. V teplejších měsících roku dvojitá podlážka se špičkovou technologií obsahující termoreflexní materiál uvnitř, a venek vyrobený z Velour Optics zajišťuje, že je tam pouze tolik tepla, kolik v sobě drží plocha na ležení a stěny, na rozdíl od dnešních pelechů. Tato redukce tepla zajišťuje příjemnou teplotu pro spánek a odpočinek.

V zimě leží váš pes pohodlně a přítulně na plyšovém medvídkovi s extra ochranou proti chladu zespodu, což je garantováno všitými vrstvami, které mají izolační vlastnosti. Díky rozdílným stranám dokáže udržet teplo stejně optimálně, jako dokáže vašeho mazlíčka ochránit před zvyšujícím se chladem díky izolačnímu dnu a bokům. Tato mimořádná funkce je zdůrazněna reverzibilním vzhledem a krásným vyšívaným, ale diskrétním značením.

To ale není všechno, díky vnitřnímu zipu může být potah jednoduše sundán a můžeme ho prát na 30°.

ANDROS- Když se sny stanou skutečností!

Vlastnosti:

- Podlážka a strany k ležení

- ThermoSwitch izolované dno naplněné paměťovou pěnou, která je jemná ke kloubům

- Obaly vnitřních stěn jsou dodatečně izolované

- Odnímatelný potah, pratelný při 30°C

Velikosti:

S - 45 x 38 x 20 cm

M - 60 x 50 x 20 cm

L - 90 x 70 x 25 cm

Podobné produkty

Hmotnost 1.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
 
Tento web používá cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.